لوگوی رستوران نگین شبدیز
About US
null

Our Core Pillars are at the heart of everything we do services

divider

درباره رستوران نگین شبدیز

نگین شبدیز

رستوران نگین شبدیز همچون نگینی در بهترین ها می درخشد.

برای آنکه برایتان بهترین باشیم، با در نظر گرفتن تمامی سلیقه‌ها و ذائقه های متنوع با تکیه بر هنر آشپزان ماهر و باتجربه، منوی کامل غذایی را ترتیب داده‌ایم و با به کارگیری استاندارهای جهانی و سبک‌های گوناگونی از معماری و طراحی‌های مدرن و جذاب، محیطی زیبا و دلنشینی را در منطقه ییلاقی و کوهستانی عنبران ایجاد کرده ایم تا دورِهمی و شب نشینی های خانوادگی و دوستانه را احیا کنیم و فرهنگ پذیرایی اصیل ایرانی را با تکنیک های نوین مهمان نوازی در هم آویزیم.

سوابق مدیریت و کادر رستوران نگین شبدیز

مدیریت جدید رستوران نگین شبدیز، دارای مدرک جهانگردی و گردشگری می باشد و سوابق درخشانی از جمله مدیریت بیست ساله مجموعه های رفاهی و هتل را در کارنامه خود ثبت نموده است.
آشپزان مجموعه پذیرایی نگین شبدیز با بیست سال سابقه آشپزی در هتل های 5 ستاره و رستوران های VIP از بهترین ها می باشند.

امکانات رستوران نگین شبدیز

رستوران نگین شبدیز با فضایی بالغ بر دو هزار متر مربع با معماری و طراحی منحصر به فرد دارای آلاچیق های زیبا و مجزا در فضای باز با ظرفیت ۳ الی 4۰ نفره و لمکده سنتی و همچنین دارای کافی شاپ حرفه ای با ظرفیت 50 نفر و پارکینگ اختصاصی می باشد.از دیگر امکانات ویژه نگین شبدیز پخت نان در خباز خانه به سبک سنتی می باشد که توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب نموده است.
از دیگر ویژگی خاص این مجموعه می توان به سیستم مدرن و تجهیزات پیشرفته آشپزخانه با امکانات حرفه ای و بروز آن اشاره کرد که جدا از نظر مشتریان نظر کارشناسان ارشد بهداشت را هم به خود جلب نموده.
مدیریت، پرسنل و کادر مجرب، حرفه ای و کار آزموده رستوران نگین شبدیز با رویکرد مشتری مداری، کیفیت، سلامت و نوآوری، تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا با ارائه خدمات شایسته و در خور شأن شما عزیزان به تمامی سلایقتان پاسخ دهند.

divider

اخبار و رویداد های رستوران نگین شبدیز

نگین شبدیز
گالری رستوران نگین شبدیز 13

نکات مهم در مورد پیش غذاها

بدون دیدگاه

غذا خوردن آداب خاصی دارد و به این دلیل است که معمولاً در مهمانی‌ها و رستوران‌ها برای کامل شدن طعم غذای اصلی، وعده‌های غذایی کوچکی نیز برای مهمانان

لوگوی رستوران نگین شبدیز
فهرست